Co kupić dla żony na mikołajki? Pamiętajmy, że 6 grudnia to jeszcze nie Święta, dlatego upominki dawane z tej okazji to raczej drobniejsze prezenty od serca. Jednak dla wielu panów wybranie czegoś niebanalnego przysparza wiele trudności. Właśnie dlatego w poniższym artykule podpowiemy, jaki prezent na mikołajki będzie najlepszym prezentem dla żony lub dziewczyny. Wiele z tych propozycji to podarunki uniwersalne, które spodobają się prawie każdej kobiecie.

Prezent na mikołajki z księgarni internetowej – dobrej jakości, rozgrzewająca herbata

Kiedy zastanawiamy się, co kupić żonie lub dziewczyny na mikołajki, mamy prostą odpowiedź: na domowe wieczory, idealnym prezentem jest zawsze rozgrzewająca herbata korzenna. Za sprawą dodatku przypraw, napar będzie pachniał jak świąteczne pierniki. To bardzo dobry pomysł na prezent dla dziewczyny, szczególnie jeśli mroźne wieczory lubi spędzać pod kocem i z książką w ręku. Za koszt dobrej jakości herbaty to zazwyczaj ok. 20 złotych.

Prezent na mikołajki dla dziewczyny – świeca zapachowa

Ozdobna, aromatyzowana świeca jest zawsze dobrym i co ważne – uniwersalnym prezentem na mikołajki dla żony. Jeśli nie wiemy, jaki zapach wybrać, postawmy na klasykę – wanilię, białe kwiaty, karmel lub cynamon. Świece są różne, zarówno markowe, jak i mniej popularne egzemplarze, koszt zazwyczaj wynosi od 15 do 40 złotych.

Prezent na mikołajki dla dziewczyny lub żony – szkatułka na biżuterię

Każda kobieta wie, że łańcuszki często się plączą, a kolczyki gubią. Rozwiązaniem na ten problem jest pudełko, w którym można bezpiecznie przechowywać swoją biżuterię. Dzięki szkatułce kolekcja kosztowności zawsze będzie uporządkowana i na swoim miejscu. Prosta, ale estetyczna szkatułka na biżuterię może kosztować od 35 do nawet kilkuset złotych. Wszystko zależy od jej wielkości i sposobu wykonania. Jeśli żona ma dużo biżuterii, warto postawić na większy i bardziej rozbudowany model.

Chwila tylko dla niej

Istnieje coś, co każda żona i dziewczyna marzy, by dostać od Mikołaja – chwila świętego spokoju. Może być to krótki zabieg u kosmetyczki, manicure lub nawet dzień w SPA.