Mikołajki to wyjątkowy dzień w ciągu całego roku, który dla wielu osób jest rozpoczęciem okresu przedświątecznego. Spora część w ten dzień obdarowuje najbliższych drobnymi upominkami, które mają być miłym sygnałem. Poszukując ciekawych propozycji zarówno dla dzieci jak i dorosłych warto zapoznać się z poniższymi pozycjami.

Prezent na mikołajki do 50 złotych/a>

Propozycji upominków dla najmłodszych jest mnóstwo. Prezent na mikołajki dla dziecka nie musi być wyjątkowo drogi, ważne jednak aby był odpowiednio dostosowany do wieku i umiejętności małego człowieka. Wśród ciekawych propozycji znaleźć można:

– puzzle w wielu wzorach i o różnej liczbie elementów,

– układanki dla maluchów,

– zabawki antystresowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w szkole jak i podczas dalszych podróży,

– ciekawe książki,

– małe zabawki edukacyjne, na przykład aparaty, telefony, piloty bądź zegarki,

– breloki i przywieszki z wizerunkiem ulubionego bohatera z bajki lub gry,

– modelina z dodatkowymi elementami umożliwiającymi wielogodzinną zabawę,

– miniaturowe wersje popularnych kosmetyków lub perfum,

– gry planszowe lub na konsole,

– akcesoria do kąpieli.

Mikołaj odwiedza także dorosłych

Małżonkowie, pary, współpracownicy oraz grupy przyjaciół bardzo często również obdarowują się drobnymi upominkami w mikołajki. Bliskie sobie osoby mogą stawiać na ciekawe komplety bielizny, wysokiej jakości alkohol, gadżety osobiste, akcesoria do samochodu bądź voucher na zabieg kosmetyczny. Poszukując niezobowiązujących propozycji w niezbyt wygórowanej cenie na uwagę z całą pewnością zasługują kubki z zabawnym nadrukiem, ciekawe książki, poradniki, długopisy, skarpetki czy też akcesoria papiernicze jak zakładka do książki czy podstawka pod laptopa. Intrygującym pomysłem na upominek może być także gra planszowa dla dorosłych. Do wyboru są różne wersje, dedykowane zarówno parom jak i większej grupie graczy. Świetnym pomysłem na uniwersalny prezent może być także zestaw herbat lub ulubionych słodyczy.